ביטוח מנהלים

מהו ביטוח מנהלים

ביטוח מנהלים הוא סוג של חיסכון פנסיוני. הוא שונה מקרן פנסיה או קופת גמל – שהם אפיקי חיסכון פנסיוני מקבילים. 

מדובר בשילוב של חיסכון פנסיוני עם מרכיב ביטוחי שמאפשר לקבל פיצוי הולם במקרים של אובדן כושר עבודה או פגיעה מסוג אחר. כך ניתנת לכם גם האפשרות לחסוך לגיל מבוגר וגם להבטיח למשפחתכם הגנה כלכלית בכל מקרה שהוא. 

האם ביטוח מנהלים מיועד רק למנהלים?

למרות שמו, ביטוח כזה אינו מיועד רק למנהלים והוא פתוח לכל סוגי העובדים, בכל סוג עבודה ובכל דרג שהוא. 

הביטוח מתאים לשכירים שרוצים לצבור זכויות לקראת גיל הפרישה העתידי וגם לקבל באותה הזדמנות סוג של ביטוח חיים. כל הכיסויים המוצעים בביטוח זה ניתנים להתאמה אישית מלאה לצרכים הפרטניים של כל מבוטח. 

מה כולל הביטוח?

הכספים בביטוח זה מושקעים בשוק ההון, זאת בניגוד לקרנות הפנסיה שיש בהן גם השקעה באגרות חוב. התשואה הממוצעת באגרות החוב היא 4.86%, ואילו ביטוח המנהלים מאפשר קבלת תשואה גבוהה יותר. 

חוסכים טוב יותר עם אוריינט סוכנות לביטוח

חיסכון פנסיוני הוא דבר שחשוב לחשוב עליו כבר בתחילת החיים המקצועיים. כדאי לפתוח קרן פנסיה או לעשות ביטוח מנהלים בשלב כמה שיותר מוקדם, על מנת שיצטבר בקרן סכום שיספיק לכם לתקופת הפרישה. 

ביטוח כזה מאפשר לרכז את כל תכניות החיסכון הפנסיוני תחת קורת גג אחת, ולכן כדאי לעשות אותו במסגרת תכנון הפרישה – על מנת לקבל תשואה מקסימלית בתקופה שבה צריך את הכסף. 

פחות דמי ניהול

חוסכים רבים משלמים במהלך השנים כמות גדולה מאוד של דמי ניהול, היכולים להצטבר לסכומי עתק של ממש. לכן, אנחנו בסוכנות הביטוח אוריינט לוקחים נתון זה בחשבון ועושים כל מאמץ על מנת שאתם תשלמו כמה שפחות דמי ניהול מצטברים, כחלק מהדאגה שלנו לעתיד המבוטחים ומתוך רצון כן לספק ייעוץ אובייקטיבי ואמין. 

לקבלת שיחת ייעוץ חינם