טיפול בתביעות

בכל פעם שנזקקים למימוש תביעה מול חברות הביטוח, מדובר בתהליך שיכול להיות מלחיץ ולהיראות מסובך.
לא תמיד אנחנו מבינים את כל מה שדרוש מאתנו כדי להגיש את התביעה ויש חשש תמיד שחברת הביטוח תדחה את התביעה שלנו.

נושא זה הוא עניין רגיש לעתים. אנחנו בדרך כלל נזקקים להגשת תביעה לאחר התעוררות בעיה כלשהי בחיינו. זו יכולה להיות בעיה בריאותית או אפילו משהו שקרה בדירה שלנו. בכל מקרה, אנו רוצים לקבל את ההחזר הכספי מחברת הביטוח כמה שיותר מהר.  

חברות הביטוח, לעומת זאת, לא תמיד ממהרות לקבל את התביעה שלנו ולהחזיר לנו את מלוא הסכום שמגיע לנו. לכן יש חשיבות רבה בניהול נכון של התביעה ושל המגעים מול חברות הביטוח. ניהול נכון יבטיח שהחברה תקבל את כל המסמכים הנדרשים בזמן וניהול המגעים עמה יהיה יעיל ואפקטיבי. 

הפתרון – טיפול בתביעות עם אוריינט סוכנות לביטוח

אם אתם זקוקים לעזרה בהגשת תביעות מול חברת הביטוח השונות, אתם יכולים להיעזר במומחים של אוריינט. אנחנו מספקים עזרה בהתמודדות בהגשת תביעות וטיפול בתביעות בכל התחומים מול גורמי הביטוח השונים. 

הצוות המנוסה שלנו בקיא בדרכים הנכונות לזרז את תהליך קבלת התביעה וההחזר הכספי. מכיוון שמדובר, כאמור, בנושאים רגישים של חיי המבוטח – אנו עושים את המירב כדי להעניק את הטיפול הקשוב והמקצועי ביותר עבור הלקוחות שלנו. 

אתם מוזמנים להשאיר פרטים או לקבוע פגישה אישית עוד היום. חשוב שתדעו כי ניתן לקבל עזרה בטיפול בתביעות מול חברות הביטוח. כאשר אתם פונים אלינו – אינכם לבד במערכה. 

לקבלת שיחת ייעוץ חינם