ניהול סיכונים

ניהול סיכונים הוא מונח המתייחס לדברים בלתי צפויים שעלולים לקרות בחיינו וההיערכות הכלכלית למצבים אלו.
אירועים כמו תאונות או מחלות מסוגים שונים (המצריכים לפעמים טיפול ב
קנאביס רפואי) יכולים לגרום לנו לאובדן כושר עבודה חלקי או מלא.
יש צורך להיות ערוכים למקרים כאלו ולבטח את עצמנו בצורה נכונה. 

ישנם מוצרי ביטוח רבים שנותנים מענה לנושאים האלו, וחשוב לבדוק אילו ביטוחים יש לנו ואיפה אנחנו עדיין לא מכוסים. לא פעם קורה שאנו משלמים על אותו סוג של כיסוי בביטוחים כפולים. ניהול של מוצרי הביטוח שלנו יכול לעזור לנו לחסוך כסף רב בכל חודש.

כמו בכל כיסוי ביטוחי, חשוב לדעת מהם הדברים שאותם כדאי לבטח ולבדוק שאנחנו יכולים לעמוד בהוצאות על הפרמיה החודשית. כדאי להתאים את גובה הפרמיה בהתאם ליכולת הפיננסית שלנו, ולבחור לקבל ייעוץ מקצועי פיננסי גם בתחום זה. 

ניהול סיכונים עם סוכנות אוריינט

ישנם מקרים בהם דווקא חשוב שיהיה כיסוי ביטוחי רחב ככל הניתן – כמו במקרה של ביטוחי סיעוד וביטוחי בריאות פרטיים. אך ישנם מוצרים ביטוחיים שאינם משרתים אותנו ושאפשר לוותר עליהם. כדאי לדעת מה הם המוצרים הביטוחיים שהם בגדר חובה עבורנו, ומה לא. בנוסף, ניהול הסיכונים קשור גם להיערכות כלכלית כוללת לקראת גיל הפרישה – ולכן חשב לדעת מה היא תמונת המצב הפיננסית הכוללת שלנו לקראת גיל זה וכיצד אנו יכולים להיערך טוב יותר.  

אוריינט סוכנות לביטוח מתמחה בייעוץ לגבי ביטוחים וערוצי חיסכון פנסיוניים. יש לנו צוות המומחה במתן ייעוץ לגבי תחומי הביטוח השונים ובנושא ניהול סיכונים. אתם מוזמנים לקבל מאתנו ייעוץ, ולבדוק האם ניהול הסיכונים שלכם נעשה בצורה נכונה ואיך אתם יכולים לחסוך כסף כבר היום.

לקבלת שיחת ייעוץ חינם