שירות לסוכן

אוריינט סוכנות לביטוח מספקת שירות לסוכני ביטוח. השירות לסוכן כולל שירות תפעול, תיאום פגישות ועבודה מול לקוחות הקצה. 

אנו מאמינים בראש ובראשונה בהענקת שירות איכותי ומקצועי ללקוחות, ולכן מקיימים פגישת שירות קבועה ומסודרת אחת לשנה ומבצעים תהליך טיוב של המוצרים הפנסיוניים והביטוחיים. זאת מתוך ההבנה ששביעות הרצון של הלקוח היא הדבר החשוב ביותר לכל סוכן ביטוח ולכל חברת ביטוח. 

מה מאפיין את הסוכנים שאנו מגייסים?

סוכנות הביטוח אוריינט מתמחה בפתרונות הקשורים בעולם הפנסיוני, ולכן אנו מגייסים סוכנים שיכולים לתת ערך מוסף במישור זה. חשוב לנו שהסוכנים שלנו יהיו בעלי אוריינטציה פיננסית מפותחת, ויהיו בעלי ידע בנושא ניהול סיכונים. אנחנו מאמינים שסוכן טוב הוא כזה המסתכל על הלקוח שלו בצורה הוליסטית ומספק לו מידע אובייקטיבי שיכול לעזור לו למקסם את ערוצי ההשקעה והחיסכון שלו. בנוסף, נושא שירות הלקוחות הוא בחשיבות עליונה בעינינו, ואנו מגייסים סוכנים עם תודעת שירות מפותחת, שרואים את טובת הלקוח שלהם מעל לכל. 

השירותים שאנו מספקים לסוכנים

  1. ניהול יומן ופגישות. תיאום פגישות עם לקוחות חדשים ופגישות מעקב עם לקוחות קיימים.
  2. שירותים משרדיים. שירותי תפעול שונים, שירות לקוחות, עזרה בניהול תביעות.
  3. פרסום ומיתוג עבור הסוכנים. אנו משקיעים משאבים רבים לפעולות שיווק, מיתוג ופרסום של הסוכנים והחברה.
  4. עבודה מול חברות רבות. אנחנו עובדים מול כ-20 חברות שונות, וכך כל סוכן יכול לפעול בהתאם לטובת הלקוח שלו וללא כל ניגוד אינטרסים. ההסכמים של הסוכנים עצמם זהים לחלוטין ונבנים בהגינות ובשקיפות. 
  5. שמירה על הלקוחות. גם אם עזבתם את אוריינט, מכל סיבה שהיא, הלקוחות שלנו יישארו משותפים ואתם תמשיכו לקבל את העמלה המגיעה לכם – כל עוד אתם ממשיכים לספק שירות לאותם לקוחות. 
  6. גילוי נאות. ההסכמים שלנו חשופים לכל סוכן ואנחנו פועלים בשקיפות מלאה בכל המישורים.  

אם אתם סוכנים המחפשים סביבת עבודה מקצועית ואיכותית, שמעניקה שירות לסוכן וגם הזדמנויות רבות לצמוח ולהתפתח – אתם מוזמנים ליצור אתנו קשר ולקבוע פגישת היכרות.

לקבלת שיחת ייעוץ חינם