תכנון פיננסי וליווי כלכלי למשפחה

במהלך שנות חיינו אנו צוברים סוגים רבים של חסכונות, מוצרים פנסיוניים, ביטוחים, קופות גמל והשקעות שונות. אנשים רבים אינם בעלי ידע מספק בתחומים אלו ולא תמיד הכסף שלהם מושקע נכון ומנוהל בצורה הטובה והיעילה ביותר עבורם.
תכנון פיננסי הוא בעצם יצירת מבט כולל על כל ההשקעות וחלוקת ההון שלנו ובדיקה האם הם משרתים אותנו בצורה הטובה ביותר.

מה כולל תהליך תכנון פיננסי?
את תהליך התכנון הפיננסי מומלץ לבצע עם יועץ המתמחה בתחום. היועץ יוכל לעבור אתכם ולמפות את כל הצורות שבהן מושקע הכסף שלכם. הוא יבדוק את מסלולי ההשקעה שלכם, את רמות החשיפה והסיכון שלהם וגם יבדוק את נושא המיסוי והטבות המס שאולי מגיעות לכם.
המטרה של תהליך התכנון הפיננסי היא הצגה של כל המידע הפיננסי שלכם בצורה פשוטה ומסודרת, וקבלת החלטות אפקטיביות ומיטיבות בהתאם.
בנוסף, התהליך כולל אבחון של הצרכים הפיננסיים שלכם ושל בני הבית שלכם. האבחון כולל:

  • בניית תקציב חודשי מותאם אישית
  • בדיקת רמת הנזילות הנדרשת לכם
  • פילוח של ההוצאות החודשיות אל מול ההכנסות
  • איזון כללי של התקציב והתאמת רמת החיים למצב הכלכלי שלכם


בנוסף, הייעוץ יוכל לשקף לכם את המצב הכלכלי הנוכחי שלכם. הוא יראה לכם את סוגי החסכונות וההשקעות שלכם, יכלול בחינה של דמי הניהול שאתם משלמים, יכלול בחינת התחייבויות פיננסיות עתידיות וגם המלצות כיצד לשפר ולייעל כל דבר.

מעבר לניהול כלכלי יעיל יותר
בסופו של דבר, מטרת תהליך התכנון הפיננסי והליווי הכלכלי למשפחה היא לעזור לכם לנהל את הכסף שלכם באופן יעיל ומותאם יותר. זאת על מנת לשפר את הרווחה הכלכלית שלכם ולעזור לכם להתאים את רמת החיים למצב הכלכלי שלכם ולהרוויח יותר מהחסכונות וההשקעות שיש ברשותכם.
אנו מזמינים אתכם לפנות ליועצים המקצועיים שלנו על מנת להתחיל בתהליך.

לקבלת שיחת ייעוץ חינם